Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük ekolojik inovasyon organik gübre üretimi yapan Biohumus Teknoloji A.Ş., Biohumus  markasıyla kolektif yatırımcılık faaliyetleri ile kendi bünyesinde farklı yatırımcılara yatırım modellemesi ve tarımsal iş kolunda fırsatlar sunmaktadır.Türkiye de kendine bağlı üretim yapan 5 tesisile birlikte  80 ton organik gübre tedarik kapasitesi ile sektörde lider firmadır.
 
Firma bünyesindeki mühendisler ve uzmanlar ile hayvancılık sektöründeki en büyük sorun üzerine çalışmalar yapmıştır. 2014 yılının sonunda yapılan çalışmaların sonucunda etkin, sürdürülebilir, ekolojik, verimli, katma değeri yüksek, toplam kalite yönetimine uygun bir teknoloji modeli ile çalışmaları tamamlanmıştır.
 
Yapılan çalışmalar sonucunda geniş kesime hitap edilebilecek, lojistik anlamda çevreci bir yer olarak ayvancılık faaliyetlerinin en yoğun olarak yapıldığı Denizli'nin Acıpayam ilçesinde 56.000 büyükbaş hayvanın yetiştirildiği bölge seçilmiştir. Bu sebeple Türkiye'nin ilk örnek projesine Tarım Bakanlığı tarafından "Kamu Yararı Kararı" verilerek desteklenen özel bir yatırıma 2015 yılının başında başlanmış ve 2015 sonu itibariyle proje tamamlanmış ve üretime geçilmiştir. Biohumus Acıpayam Organik Gübre Tesisi 3200 m2'Iik kapalı alan içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sıfır atık kapsamında tüm bitkisel ve hayvansal atıkların dönüşümünü sağlamaktayız.
 
Biohumus Group tarımla ilgili faaliyetlerin başında organik gübre gelmektedir. Biohumus Organik Gübre Organik tarım  sertifikalarına sahip bir üründür. Bu sebeple Avrupa Birliği , Amerika ve Japonya Organik Tarım ürünleri üretiminde kullanılabilir Sertiûkalarımızı CERES Organik Sertifikasyon GmbH ile aldık.

Bize Ulaşın

Danışmanlarımızdan sipariş ve ürün hakkında bilgi için